Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307

0 EUR

Shitet nga: Beli 07 Jan 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Se prodava Peugeot 307 Karavan vo odlicna sostojba, 4 novi gumi,Servisirana, so FUL oprema. so realni 124000 km. Moze zamena za pomala.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione