Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307

3 250 EUR

Shitet nga: Shpend 28 Qer 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
prodavam peugeot 307 2.0 hdi,mnogu socuvan,raspolaga so kompletna oprema,sleduvat 4 zimski gumi so bandas,registrirano so zelen karton do juni 2018!
Leaflet
Në fillim