Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 2.0hdi 110 ks -02

Shitet nga: oliver 28 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Peugeot 307 20 hdi 110 ks registrirano cela god novi gumi
Leaflet
Në fillim