Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 2.0 HDI MK tabli -02

3 499 EUR

Shitet nga: kola 23 Dhj 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Se prodava Peugeot 307 2.0 HDI. Registrirana do Dekemvri 2016g. Kolata e vo perfektna sostojba, so full oprema.
- Bord kompjuter
- Aluminiumski bandazi
- Klimatronik
- ESP sistem za prolizguvanje
- Elektrika na stakla
- Elektrika na retrovizori
- Komandi na volan
- Centralno zaklucuvanje
Redovno servisirana.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione