Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 sw itno

3 800 EUR

4 400 EUR

Shitet nga: Nate 22 Gush 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
2.0 HDI, 100KS,kozen enterier, full oprema,komandi na volan, greaci na sedista, el.retrovizori,6 brzini, 2 para alu bandazi, novi zimski gumi, registrirana do 6. 2018 za 7 sedishta, na skopski tabli, so servisna knishka.uvezena od Svajcarija 2012 so 150 000km, sega ima 206 000 Cenata e fiksna
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione