Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 -05

2 200 EUR

Shitet nga: Sasko 29 Korr 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Колата е регистрирана до 5 месец 2021
Фул опрема:
Клима
Електроника на прозори,ретровизори
Цената не е фиксна
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione