Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307cc 2.0

2 800 EUR

Shitet nga: Gjimi 29 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
peugeot 307cc 2005 2.0 benzin/plin
17bandasi zimski gumi
so naj full oprema
od ch
moze zamena so vasa doplata
Leaflet
Në fillim