Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 2.0 hdi -03

3 300 EUR

Shitet nga: Slave 31 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Se prodava Peugeot 307 2.0hdi 110hp vo prekrasna sostojba.voziloto e pali vozi so mnogu mala potrosuvacka.pezoto e so ful oprema,i registrirano.
na 125704km ima smeneto rebrast komplet zategaci komplet,vodna pumpa,gumi i antifriz.na 14/03/2016g na 138200km ima smeneto motorno maslo,komplet filtri, predni plocki,ima smeneto set lamela(potisna,lamela,drug lager i zamaec)za sve so e smeneto imam dokument od servis so toa sto nema nikakvo vlozuvanje vo nego samo vozenje,sredeno cakum pakum
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione