Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 vo odlicna sostojba

2 200 EUR

Shitet nga: taso 05 Pri 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
kolata nema nikakvi probmeli i mani
Full oprema
za povekje informacii
kontakt: 078 216 533
(dolniot broj ne vazi za ovoj oglas)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione