Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 2.0 HDI -04

3 000 EUR

Shitet nga: Лазар 20 Qer 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Се продава Peugeot 307 2.0 HDI 2004 година со фул опрема.. Колата е многу сочувана, регистрирана во март 2018 год. Економичен мотор со турбина од 110kw!
Лазар
071228226
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione