Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 307 1.6 HDI AVTOALEX

3 380 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTO ALEX 21 Sht 09:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTO ALEX
OPEL CORSA 1.2  -04  NOVO  AVTO ALEX VELES 2 480 ЕУР
SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 07 ODLICNA AVTO ALEX 4 180 ЕУР
FORD C-MAX CHIA 1.6 TDCi 2008 NOVO - AVTO ALEX 3 680 ЕУР
RENAULT LAGUNA 1.9 DCi -07 AVTO ALEX VELES 2 980 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA

OD OPREMA POSEDUVA
-KLIMATRONIC
-ELEKTRIKA NA PROZORCI X4
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-X4 AIRBAG
-BORD KOMPJUTER
-FABRICKO RADIO
-ALUMINIUMSKI FELNI
-CENTRALNO
- ELEKTRONSKO SOBIRANJE NA RETROVIZORI PRI OTLUCUVANJE I ZAKLUCUVANJE
-NOVI LETNI GUMI
-MAGLENKI

Podmireni se site davacki do registracija

info:Tose
-070/354/113
-078-550-642
AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPSKI PAT BB, VELES Tregoje në hartë
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX
OPEL CORSA 1,2 12V -03 ODLICNA AVTO ALEX 2 380 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI -06 AVTO ALEX VELES 4 480 ЕУР
SUZUKI JIMNY 1.5 DDIS -07 ODLICEN AVTO ALEX 5 980 ЕУР
VW POLO 1.4 16V -02  NOVO  AVTO ALEX 2 480 ЕУР
Në fillim