Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008

4 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 ЕУР
BMW 530D 235HP 6 000 ЕУР
BMW 216 GRAND TOURER 85KW-116KS 0 МКД
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
308
UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹
PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI❗️
REALNI 190 000 KM MOZE PROVERKA
EKONOMICNO LESNO ZA ODRZUVANJE
POTROSUVACKA 6L/100KM TESTIRANA
NAPOMENA: KOLATA E EDNAKVA NA NOVO VOZILO
PROVERKA KADE SAKATE PO VASA
ZELBA

OPREMA❗
-KLIMATRONIK ( LADI PERFEKTNO)
-BORD KOMPJUTER
-MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA
-SENZOR ZA DOZD
-SENZOR ZA DOLGI SVETLA
-4X ELEKTRICNI PROZORCI
-FABRICNO CD-MP3,USB RADIO
-17"INCH BANDAZI
-RECARDO ISOFIX SEDISTA
-CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
-SVETLA ZA MAGLA
-RACEN 6 STEPEN MENUVAC
-SERVO
-TEMPLOMAT
Dragan Dooel
NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 ЕУР
 REDOSEALKA AZZURRA 500 0 МКД
DVE CISTO NOVI FREZI 2.5M i 3.0M 0 МКД
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione