Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

REUGEOT 308 1.6 tdi

5 800 EUR

Shitet nga: ri 15 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
308
prodavam pezho 308 1.6 hdi 100ks 2008 godina so full oprema doneseno od ch registrirana cella godina i zelen karton
Tel: 071-939-796
Tel: 071-444-778
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione