Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 308 hdi

4 150 EUR

4 700 EUR

Shitet nga: Dragana 01 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
308
So 5 vrati, klima, servo volan so podesuvanje po visina, centralna brava, tempomat, elektrika na prozori i retrivizori, 4 zimski gumi koristeni edna sezona, registrirana do Maj 2020, redovno servisirana, napraven golem servis (od togas pominati 25 000km).
Dragana
075403266
Leaflet
Në fillim