Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 308 1.4 plin

5 000 EUR

Shitet nga: Zoran 19 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
308
Se prodava Peugeot 308, proizvedeno 2008 godina i kupeno od Euroimpex Skopje 2009 godina so 1.4 benzin/plin motor so pominati 96000 km. Komplet servisna kniska so celosna istorija od ovlasteniot serviser. Karoseriski odlicno bez nikakvi ostetuvanja. Poseduva novi zimski, kako i solidni letni gumi, kako i registrirano do 02.2019 godina.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione