Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Peugeot 309 GL1.4 benzin/plin

0 EUR

Shitet nga: Живко 04 Mar 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
309
Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра состојба, добри гуми, кука, направен сервис

Возилото е добро сочувано и доста економично

Лице за контакт: Живко
Телефон: 075 214 677
Живко
  Online
075214677
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione