Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 4007 -09

5 500 EUR

6 500 EUR

Shitet nga: Marko 01 Pri 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
4007
Kolata e vo odlicna sostojba so novi zimski gumi i napraven servis. Komplet oprema, so kamera pozadi. Kolata moze da se vidi sekoj den vo Kumanovo
Leaflet
Në fillim