Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 406 HDI 2.0 -02

3 000 EUR

Shitet nga: Peugeot 28 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
406
Kolata e vo odlicna sostojba, so ful oprema i 4 novi gumi continental.
Ima servisna kniska, posleden servis pred 1000 km.
Potrosuvacka 4,5 do 5 lirti.
Moze da se proba vo sekoe vreme.

Cenata e 3000 evra.

070-813-070
Peugeot
070813070
Leaflet
Në fillim