Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 407 2,0 hdi -04 full

0 EUR

Shitet nga: zlatko 23 Maj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
Kolata e kupena vo mk od prv sopstvenik,full oprema komplet servis prva boja.mn.socuvana registrirana do deveti mesec so zelen karton vo ekstra sostojba Tel:078 335 569
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione