Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 407 -05 3.0 155kw benzin i plin

4 000 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: Јован Dje 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
KONTAKT - ZORAN - 070206987
2005 God.
3.0 Benzin/plin so atest
155 kw
199.000 km pominati
uvezena od Slovenija
Neregistrirana
Јован
070242082
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione