Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 407 2.0 hdi 100 kw Platinium nov-06

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Avtoelegance-Sasho 17 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
Kolata e zemena od prv gazda prva farba tocna kilometraza mozna proverka vo bilo koj servis po vasha zelba so naj full oprema: klimatronik bordkompiuter tempomat elektrika centralno servo ABS ESP senzori za parkiranje senzori za dozd itn....
lok.Madjari kaj kvantashki pazar voziloto vredi da se pogledne
Avtoelegance-Sasho
071260636
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione