Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 407 1.6HDI

Shitet nga: Nikola 21 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
Опрема:
- CD/Radio со контроли на волан
- Борд компјутер
- Двозонска автоматска клима
- Сензор за дожд
- Електроника на прозори и ретровизори
- Автоматско затварање на ретровизори
- ESP и ABS системи за пролизгување


Сервисирана променето:
-Уље(мењач,мотор)
-Филтри(нафта, воздух, полен, уље).
-Предница(јабучици, спони(внатрешни,надворешни), чаурина(комплет).
-17" бандаши.
Leaflet
Në fillim