Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 407 -06

5 200 EUR

Shitet nga: Ilir 03 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
Prodavam peugeot donesena od Shvajcarska
5 meseci e vozena So MK tablici
Sevis Peugeot Sallon
Registracia 7 meseci

Mozhna Zamena
Leaflet
Në fillim