Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 407 2.0 -05

3 350 EUR

Shitet nga: Ivan Manolev 03 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
Se prodava Peugeot 407 2.0
Registrirano e do kraj na 12 mesec!!!
Voziloto e ispravno i cuvano, napraven e golem servis pred 2 meseca!

Za podetalni informacii moze da se javate na brojo ili na viber: +1 203 391 8959 Ivan
Ivan Manolev
077978743
Leaflet
Në fillim