Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 5008

Shitet nga: ZHIVKO 07 Gush 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
5008
SE PRODAVAAT:

PEUGEOT 5008

ZA SITE INFORMACII :070237728
Leaflet
Në fillim