Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 807 2.2 HDI najopremen vo Makedonija

5 400 EUR

Shitet nga: Дејан 28 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
607
Peugeot 807 2.2HDI 92kW.
Возилото е произведено во декември 2004, а прва регистрација е 2005 година. Најопремено вакво возило во РМ. Има 6 степен менувач, задни електрични врати, 7 седишта (+5 резервни), а е регистрирано за 8 седишта. Централно заклучување, 3 сончеви кровови, климатроник, ксенон светла, автопилот, GPS, вебасто греење, направен комплетен сервис на 280000км. Сменети се сет и замаец, ребраст каиш со затегачи, сменето масло и сите филтри. Нови зимски гуми на челични фелни и 4 летни гуми на алуминиумски фелни. Фабрички затемнтети стакла. Говорни команди. Возилото е подготвено за возење без никакво вложување во сервис.
Дејан
070228426
Leaflet
Në fillim