Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 807 2.2 HDI Diesel -04

0 MKD

Shitet nga: Peugeot 807 14 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
807
Patnicko povekenamensko vozilo,FULL OPREMA,so motor 2.2 HDI,94kw,130 KS,euro 4, 6+1 sediste.CENA PO DOGOVOR.-Manuelen menuvac
-Tempomat
-Climatronic
-Avtomatsko otvaranje na zadni vrati
-Elektrika na prozori i retrovizori I sobiranje na retrovizori
-Servo volan
-ABS Sopiracki
-Fabricko zatemneti stakla
-Fabricki zavesi na zadni stakla
-Bord kompjuter
-Maglenki
Peugeot 807
071881001
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione