Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot Boxer -10 Povolno

Shitet nga: Taki 11 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
Bipper
Kupena nova od Euroimpex
Prv sopstvenik
Registrirana do 02.09.2016
Kasko osuiguruvanje do datum na registracija
Elekronika na stakla i retrovizori
Centralna brava so dalecinsko
2 kluca
Radio na CD
Odlicna sostojba
Cena 3816eur+18%DDV=4500eur
Leaflet
Në fillim