Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot Boxer tovarni kombinja

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bako 03 Pri 23:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
Boxer
Се продаваат:
- Peugeot Boxer so "B"
- Peugeot Boxer so "C"

Повеќе детали на контакт телефон 078/426-276.
Bako
Нашето основно мото е „задоволни вработени - задоволни купувачи“
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078/426-276
Deloven prostor Tetovo -
Deloven prostor na Rekord -
BMW Aluminiumski bandazi 18 so gumi Continental 1 300 ЕУР
Se bara VW Golf benzin bez motor -
Në fillim