Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot Partner

3 700 EUR

Shitet nga: Boban 02 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
Partner
Se prodava Peugeot Partner kupen od euroimpex so vgraden A testiran plinski ured, voziloto e kako novo so ptrosuvacka od 7l plin.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione