Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot Partner -08 Povolno

Shitet nga: Taki 11 Dhj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
Partner
Kupena nova od Euroimpex
Prv sopstvenik
Registrirana do 10.11.2016
Kasko osuiguruvanje do datum na registracija
Elekronika na stakla i retrovizori
Centralna brava so dalecinsko
2 kluca
Radio na CD
Odlicna sostojba
Cena 4490eur+18%DDV=5300
Leaflet
Në fillim