Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRODAVAM PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI -07

3 650 EUR

Shitet nga: Goran 07 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
Partner
Prodavam Peugeot Partner 1.6HDi vo odlicna sostojba,
Voziloto ima pominato 208000km.
napraven kompleten servis:
zamenet rebrast kais
zamenet klinast kais
zameneti site zategaci
zameneta lamela
potisna ploca
druk lager
sajla za kumplung
Voziloto e so dve stranicni vrati
Voziloto e so ful oprema
klima
4 novi gumi
pionir radio
Registrirano e do juni 2020god
godisen zelen karton
Leaflet
Në fillim