Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Porsche Cayenne

Shitet nga: Porsche Cayenne Dje 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Cayenne
Porshe Kajen
Prva registracija 04/2013
God na proizv.2012
Najvisoka mozna oprema
2 para bandasi so letni i zimski gumi
So site servisi
Porsche Cayenne
070372742
Leaflet
Në fillim