Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Porsche Panamera 3.0 diesel

0 MKD

Shitet nga: Manuel 26 Maj 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Panamera
Porsche Panamera diesel 3.0 facelift bez zameni

0049176 21906911 kontakt samo preku whatsapp
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione