Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Proton 313 gli 55kw -98

1 500 EUR

Shitet nga: kire 07 Mar 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Proton
kolata e vo odlicna sostojba prva mk reg a vazi do 12mesec. kolata e uvezena od slovenija i e dosta socuvana. vredi da se vidi. tel 072755722
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione