Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Clio 1.2 benzin full oprema

2 200 EUR

Shitet nga: Ace 15 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Se prodava reno clio 1.2 benzin 2002 god reg do 7mesec 2018 full oprema centralno zaklucuvanje mozi zamena za audi a3 1.6 benzin tel:076-605-638
Ace
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione