Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT CLIO 1.5DCI -04

2 500 EUR

Shitet nga: Zoran 06 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
SE PRODAVA RENAULT CLIO 2004G, 1.5DCI, 82KC. SERVISIRANO PRED 500KM ULJE I FILTRI. PRED 1G SMENETO SET LAMELA, KAIS. 4 NOVI ZIMSKI GUMI( OD OVAA SEZONA) +4LETNI GUMI VOZENI 1 SEZONA. REGISTRIRANA DO 11.2015. SE PRODAVA PORADI PROSIRUVANJE NA SEMEJSTVO I POTREBA OD POGOLEMA KOLA. IMA MESTO ZA DOGOVOR. PS: MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione