Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT CLIO 1.6 -02

0 MKD

Shitet nga: SHENO 01 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
RENAULT CLIO 1.6 BENZIN,KOLATA E MNOGU SOCUVANA:
KLIMA TRONIK BORD COMPJUTER,GREACI NA SEDISTA POLUKOZNI SEDISTA KOMANDI NA VOLAN.NOVI GUMI SO SERVISNA KNISKA
UVEZENA OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REG...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione