Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Clio 1.2

2 650 EUR

Shitet nga: Goran 02 Mar 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Prodavam Reno Clio 1.2 Storija 2006 god. so pominati 94000km .
Voziloto e mnogu sočuvano ,Registrirano do 2020god.
Klima,servisna kniga,Dva kluca.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione