Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Clio 1.4 benzin -92

750 EUR

950 EUR

Shitet nga: farko 21 Maj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Se prodava Renault Clio 1.4 benzin vo odlicna sostojba so elektrika na prozori i centralno registriran do 23 06 2016. godina tel 076 981 928
Leaflet
Në fillim