Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT CLIO 1.5 DIZELL DCI -02

2 599 EUR

Shitet nga: deni 11 Maj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
SE PRODAVA KOLA KOJA STO TROSI 5 LITRI NAFTA KOLATA IMA MNOGU DOBAR MOTOR DOBRA KAROSERIJA EKSTRA ENTERIER
OD OPREMA KOLATA IMA
KLIMA (KLIMATRONIK)
AIRBAG
CENTRALNO
ELEKTRICNI STAKLA
ABS
ALUMINSKI BANDASI SO 4 NOVI GUMI
EDNOSTAVNO KOLA BEZ NIEDNA MANA MOZE PROVERKA NA MAJSTOR KAJ KE POSAKATE DA SE UVERITE DEKA KOLATA VREDI ISTO TAKA KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA DO 05-05-2017
Leaflet
Në fillim