Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Clio 1.4 energy -97

1 200 EUR

Shitet nga: Danco 31 Mar 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Prodavam Renault Clio 1.4 energy god.1997 vo solidna sostojba reg.do 10 mesec 2016, so atestiran plinski ured ,cetiri novi gumi,centralno,elektricni prozori I tn.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione