Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Espace 2.2 dci

4 950 EUR

Shitet nga: Andrej 05 Sht 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Espace
Se prodava Renault Espase 2.2 dci. Donesen od Holandija od prv gazda. Kolata e 2004 god. So novi gumi , redovni servisi i mnogu socuvana. Za povekje informacii javete se na br.
078 389 - 107 Andrej
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione