Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Espace 2.2 cdti -03

4 000 EUR

Shitet nga: zuli 15 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Espace
TOP FORMA
Leaflet
Në fillim