Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Fluence Dynamique 1.5 dCi -10

8 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Automotive Group Skopje 06 Gush 09:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Automotive Group Skopje
Fiat Doblo N1 7 500 EUR
Renault Megane RS -11g 15 200 EUR
Ford Focus -09 4 300 EUR
Renault Fluence Expression 1.5dCi -11 5 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Fluence
Renault Fluence Dynamique 1.5 dCi 2010g od prv sopstvenik so servisna kniska
Automotive Group Skopje
Продажба на нови возила Renault, Nissan, Dacia Продажба на половни/користени возила
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Скупи бр.14, 1000 Скопје Tregoje në hartë
02/2727200
http://www.renault.mk/
Automotive Group Skopje
02/2727200
Automotive Group Skopje
Fiat Doblo N1 7 500 EUR
Renault Fluence Expression 1.5dCi -11 5 500 EUR
Ford Focus -09 4 300 EUR
Renault Megane RS -11g 15 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione