Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Scenic Rx4 1.9 dci

Shitet nga: Redzep 28 Qer 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Renault
Se prodava Renault scenic 4x4 1.9dci full oprema 75 kw donesen od Stransfo. Tel.076592482 - I na viber.+41787111704
Leaflet
Në fillim