Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Kangoo ITNO

2 300 EUR

Shitet nga: Ивица 23 Maj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kangoo
Во одлична состојба, редовен сервис,нов акумулатор,централно, регистрирано до 10.2020
Ивица
070 33 22 75
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione