Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Laguna 2.2 140ks

3 700 EUR

4 300 EUR

Shitet nga: Atanas 04 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Renault laguna 2.2 140 ks reg do 05.01.2019 napraveno komplet servis , full oprema . Cenata ne e fiksna
Leaflet
Në fillim