Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Laguna 2.2dci - 02

0 MKD

Shitet nga: Goran 17 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Kolata e vo odlicna sostojba poseduva full oprema.
Se e smenato. I ima 4 aluminski i 4 celicni bandazi.
Motor 2.2 dci 110kw - 150ks
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione