Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Laguna 1.9 -07

2 990 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: Dejan 29 Maj 04:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Renault Laguna 1.9 dci
km 240.000
godina 2007
kolata se naogja vo Skopje
potroshuvacka 5 litri
menuvac 6 brzini
full oprema
Në fillim